fbpx

Jak skorzystać?

Krok 1:

Sprawdź, czy się kwalifikujesz

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza i przekaż podstawowe dane: lokalizacja budynku, w którym chcesz przeprowadzić DARMOmodernizację oraz liczbę pięter

DARMOmodernizacja pozwoli na unowocześnienie budynku, praktycznie bez ponoszenia własnych kosztów. Przystąpienie do projektu zapewni podniesienie atrakcyjności budynku, przez co pozwoli zwiększyć ceny wynajmu lub sprzedaży lokali mieszkalnych. Niewielka spółdzielnia lub blok mogą stać się modnym, chętnie zamieszkiwanym miejscem, z uwagi na nowoczesne rozwiązania i ekologiczne podejście do kwestii ogrzewania budynku, klimatyzacji oraz dostarczania ciepłej wody. Warto sprawdzić, czy budynek kwalifikuje się do DARMOmodernizacji. Konsultacja w tym zakresie jest bezpłatna!

Ikona_
Ikona_
Krok 2:

Umawiamy się na spotkanie i przeprowadzamy audytu

Podczas audytu zbieramy podstawowe dane, które pozwolą nam ustalić dalsze kroki oraz kształt prac.

Jeśli nieruchomość zostanie zakwalifikowana, z uwagi na spełnianie warunków koniecznych do bezpiecznego i profesjonalnego przeprowadzenia DARMOmodernizacji, podejmiemy kroki w celu rozpoczęcia prac, uważnie sprawdzając wszelkie aspekty, pozwalające na kompleksowe zaplanowanie koniecznych do wykonania zmian.

Krok 3:

Firma zewnętrzna przeprowadza audyt

Aby się upewnić, że Twój budynek kwalifikuje się do DARMOmodernizacji, konieczny jest także dokładny audyt, przeprowadzony przez firmę zewnętrzną. Nie martw się, polecimy Ci firmę audytową.

Z uwagi na złożony charakter prac budowlanych, koniecznych do przeprowadzenia działań w ramach DARMOmodernizacji, niezbędne jest przeprowadzenie audytu przez firmę zewnętrzną tak, aby spełnić wszelkie normy i zapewnić o w pełni profesjonalnym podejściu do kwestii bezpieczeństwa mieszkańców, samego budynku oraz środowiska.

Ikona_
Ikona_
Krok 4:

Bank weryfikuje audyt w celu przyznania kredytu

Bank sprawdza, czy Twoj budynek kwalifikuje się do przyznania kredytu na DARMOomodernizację. Nie wiesz jaki bank wybrać? Pomożemy Ci dokonać mądrego wyboru.

DARMOmodernizacja to z założenia program, w którym administracja budynku oraz jego mieszkańcy nie ponoszą kosztów własnych przeprowadzenia termomodernizacji. Dzięki ulgom termomodernizacyjnym, uznawanym przez banki, możliwe jest uzyskanie kredytu z aż 21% umorzeniem kwoty pożyczki! Rata kredytu wynosi zaś tyle, ile kosztowałoby wspólnotę i mieszkańców opłacenie zewnętrznego dostawcy energii cieplnej, co sprawia, że DARMOmodernizacja właściwie spłaca się sama!

Krok 5:

Podpisujemy umowę

Gdy wszystko jest już ustalone, podpisujemy umowę i rozpoczynamy DARMOmodernizację!

Tuż po podpisaniu umowy rozpoczynamy prace nad wdrożeniem nowoczesnego Systemu Komfortu Termicznego w Twoim budynku.

Ikona_

Finansowanie DARMOmodernizacji

DARMOmodernizacja w zasadzie finansuje się sama. Uniezależnienie się od lokalnego dostawcy ciepła i uzyskanie samowystarczalności energetycznej skutkuje drastycznymi cięciami kosztów, a pieniądze wydawane do tej pory na rachunki, zostaną przeznaczone na spłatę kredytu termomodernizacyjnego.
Preferencyjne warunki kredytu termomodernizacyjnego oraz rozłożenie spłat na wiele lat sprawiają, że rata kredytu jest bardzo niska.
Dzięki ulgom termomodernizacyjnym możesz liczyć na umorzenie nawet 21% pożyczki!
Po 20 latach, gdy kredyt zostanie już spłacony, ciepło oraz klimatyzacja będą praktycznie darmowe!