fbpx

Korzyści

DARMOmodernizacja to korzyści
dla Ciebie i społeczności

DARMOmodernizacja to nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania oraz chłodzenia mieszkań i budynków, a także dostawy ciepłej wody użytkowej. Systemy opracowane przez Euros Energy to nowoczesna technologia, odpowiadająca na potrzeby mieszkańców oraz konieczność dbałości o środowisko. W dodatku DARMOmodernizacja realnie nie wiąże się ani z kosztami, ani z dużym zaangażowaniem, zarówno ze strony mieszkańców, jak i administracji.

Oszczędność pieniędzy

Nowatorskie i unikalne połączenie technologii, które proponujemy, opiera się na odnawialnych źródłach energii oraz wykorzystaniu ciepła w 100%, dzięki czemu jego nadwyżki, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, nie marnują się.

Przemyślany układ pozwala na samowystarczalność i nie wymaga dodatkowych źródeł energii z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu maksymalnie wydajnej pompy ciepła, możliwe jest użycie niewielkiego urządzenia, a co za tym idzie, mniejszej instalacji fotowoltaicznej, co z kolei przekłada się na mniejsze koszty eksploatacyjne.

Ochrona środowiska​

DARMOmodernizacja w 100% polega na energii odnawialnej, co oznacza, że instalacja nie generuje dwutlenku węgla ani żadnych innych zanieczyszczeń.
Dzięki temu powietrze w okolicy staje się czystsze, a całe osiedle bardziej przyjazne do życia. Instalacje montowane w ramach DARMOmodernizacji są zasilane przy pomocy fotowoltaiki, nie wymagają więc dodatkowych źródeł energii, wody, ani baterii litowo-jonowych.

Wygodne finansowanie​

Na DARMOmodernizację bank udziela spółdzielni kredytu na preferencyjnych warunkach, a jego część - nawet 21%, jest umarzana w ramach premii termomodernizacyjnej.​
Raty kredytu natomiast kompensują kwoty, które byłyby ponoszone przez wspólnotę i mieszkańców na rzecz rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę u zewnętrznego dostawcy.

Darmowa klimatyzacja​

W ramach DARMOmodernizacji stosujemy technologię Free-Cooling, opartą na systemie wymiany ciepła i chłodu oraz Magazynach Energii, a także instalujemy klimakonwektory.

Dzięki temu mieszkańcy otrzymują całkowicie bezpłatną, stabilną i wydajną klimatyzację w każdym pomieszczeniu.

Wymiana instalacji C.O.​

Kompleksowo docieplamy rury wody użytkowej, wymieniamy instalację centralnego ogrzewania, a także w miejsce grzejników instalujemy klimakonwektory.

W ten sposób maksymalizujemy wydajność systemu, tworzonego w ramach DARMOmodernizacji.

Darmowe ocieplenie i wykonanie elewacji​

W ramach DARMOmodernizacji ocieplamy budynek oraz tworzymy nową elewację, która obejmuje także kontener, zawierający cały mechanizm grzewczo - chłodzący. ​
Projekt realizowany jest przez prestiżowe studio architektoniczne i jest szyty na miarę, zgodnie z wymaganiami i wizją spółdzielni.

Podniesienie wartości nieruchomości​

Uzyskana dzięki DARMOmodernizacji samowystarczalność energetyczna to ogromny atut całego osiedla lub budynku i poszczególnych mieszkań, które znacznie zyskują na wartości. ​

Pozwala to zwiększyć ceny najmu lub sprzedaży lokali, dzięki podniesieniu ich atrakcyjności, wydajności i nowoczesnemu podejściu do kwestii energetyki cieplnej.

Uniezależnienie się od lokalnego dostawcy ciepła

DARMOmodernizacja pozwala na odcięcie się od dotychczasowego dostawcy ciepła i jego polityki cenowej.

Oznacza to samodzielność i samowystarczalność energetyczną.

Co zyskasz na DARMOmodernizacji jako administrator budynku?

Ogromna zmiana i podniesienie zarówno prestiżu, jak i funkcjonalności nieruchomości dzięki DARMOmodernizacji to szansa na zupełnie nową jakość mieszkania i administrowania. Wprowadzenie nowoczesnego i ekologicznego systemu, wymiana instalacji C.O., zamiana grzejników na klimakonwektory oraz ocieplenie i wykonanie elewacji, zupełnie odmienia budynek i zwiększa komfort życia mieszkańców, przez co długofalowo wpływa na wizerunek wspólnoty i całego budynku, czyniąc go nowoczesnym i atrakcyjnym punktem na mapie. Dodatkowo nie będziesz musiał się obawiać podnoszenia opłat za ogrzewanie i ciepłą wodę, dzięki niezależności energetycznej.