fbpx

O DARMOmodernizacji

DARMOmodernizacja oznacza samowystarczalny
i w pełni klimatyzowany budynek z bardzo niskimi kosztami eksploatacji. To wszystko w 100%
z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii!

DARMOmodernizacja to rozwiązanie opracowane przez Euros Energy – firmę ze 100% polskim kapitałem, stworzoną przez inżynierów i pasjonatów, świadomych ekologicznie i technologicznie. DARMOmodernizacja dedykowana jest blokom mieszkalnym, które do tej pory były ogrzewane przez lokalne kotłownie, oparte na paliwach kopalnych. DARMOmodernizacja przekształca budynki w całkowicie niezależne energetycznie, samowystarczalne obiekty, posiadające własne źródło ciepła i klimatyzacji oraz ciepłej wody użytkowej. A wszystko to bez paliw kopalnych. DARMOmodernizacja to 100% energii odnawianej OZE.

Kredyt na DARMOmodernizację jest łatwy do uzyskania. Aż 21% wartości kredytu może zostać umorzone, dzięki premii termomodernizacyjnej, przyznawanej na innowacyjne rozwiązania, wpływające pozytywnie na jakość powietrza, redukcję emisji CO2 oraz wykorzystujące odnawialne źródła energii. Kredyt w tym przypadku spłaca się sam, poprzez zamianę rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę w kwotę raty kredytu. Jest to możliwe dzięki odłączeniu się od zewnętrznych dostawców energii cieplnej, co pozwala uniezależnić się od wzrostu rachunków za ciepło.

 

Budynki poddane DARMOmodernizacji zostają ocieplone, a ich sieci centralnego ogrzewania wymieniane będą na nowoczesne układy z klimakonwektorami, działającymi latem jako klimatyzatory nowej generacji, dając chłód całkowicie bezpłatnie.

Rozwiązanie proponowane przez Euros Energy to nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzewanie i klimatyzację oraz ciepłą wodę użytkową w mieszkaniach. To także samowystarczalność i szansa na danie nowego życia wieloletnim budynkom mieszkalnym z klasyczną instalacją C.O.

Zobacz, jak zmienia się budynek poddany DARMOmodernizacji!

Przed

Budynek mieszkalny w Zwoleniu przed przystąpieniem do DARMOmodernizacji

Po

Budynek mieszkalny w Zwoleniu po zainstalowaniu systemu, ociepleniu
i odnowieniu elewacji oraz wymianie instalacji C.O.

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj wideo!

Przekonaj się jak sprawnym, łatwym oraz przede wszystkim darmowym procesem może być termomodernizacja budynku, w którym mieszkasz lub którym zarządzasz.

Poznaj nasz zespół

Zespół DARMOmodernizacji składa się z wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych inżynierów, w tym trzech doktorów. Przez kilkanaście lat pracowaliśmy przy projektach z branży wentylacyjnej, chłodniczej, grzewczej, a także z zakresu sterowania i automatyki, ze szczególnym uwzględnieniem pomp ciepła. Rozwiązania, które tworzymy są tanie w eksploatacji, wydajne oraz przyjazne środowisku. Dzięki profesjonalnemu i nowoczesnemu podejściu do zarządzania gwarantujemy terminową realizację najwyższej jakości, bez względu na poziom skomplikowania projektu.