fbpx

O Euros Energy

Misja Euros Energy

Euros Energy to producent nowatorskich rozwiązań energetycznych, stworzonych z myślą o ekologii i zasobach odnawialnych. Firma wyróżnia się na rynku w 100% polskim kapitałem i dynamicznym rozwojem, dzięki uczestnictwu w programach wspierających polskie przedsiębiorstwa. Swoje działania Euros Energy kieruje na cztery główne filary energetyczne: wentylację, ogrzewanie i chłodzenie budynków oraz produkcję ciepłej wody użytkowej. Osiągnięciem Euros Energy jest opracowanie własnej technologii produkcji nowoczesnych pomp ciepła i rekuperatorów, co buduje prestiż firmy na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

0

patentów

0

specjalistyczne laboratoria

0%

inwestycji z energią odnawialną

Tworzymy innowacje zgodnie z naturą

Nowoczesne pompy ciepła, produkowane przez Euros Energy oraz ekologiczne systemy centrali wentylacyjnych ze specjalnie opracowaną technologią odzysku ciepła, gwarantują zmniejszoną emisję CO2, niskie koszty eksploatacji oraz najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. W systemach projektowanych przez Euros Energy kluczową rolę odgrywają odnawialne źródła energii. Rozwiązania zasilane są za pomocą systemów fotowoltaicznych, dzięki czemu każdy budynek może mieć swoją własną, niezależną i co najważniejsze - nie spalającą węgla elektrownię zapewniającą mu ekologiczne, stałe i tanie zasilanie oraz dostęp do ciepłej wody użytkowej. Materiały stosowane do instalacji projektowanych przez Euros Energy podlegają biodegradacji i recyclingowi, dzięki czemu są bezpieczne dla planety. Wykorzystanie naturalnego cyklu ciepłych i zimnych pór dnia i roku w regulacji temeratury w budynkach mieszkalnych to innowacja na miarę XXI wieku, zwłaszcza w czasie kryzysu klimatycznego.

Rozwój

Euros Energy zawdzięcza swój sukces umiejętnemu wykorzystaniu wiedzy, zaangażowaniu oraz właściwemu wykorzystywaniu Funduszy Europejskich.

Firma oferuje rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i większych spółek przemysłowych. Euros Energy zapewnia pełen wachlarz usług, od domowych instalacji energetycznych i grzewczych, aż do rozbudowanych systemów i strategii inwestycyjnych. Systemy i urządzenia opracowane przez Euros Energy mają ochronę patentową, a dzięki współpracy z krajowymi uczelniami i instytutami technologicznymi, firma posiada ogromne zaplecze badawczo-rozwojowe, w postaci czterech laboratoriów, a także własne wsparcie techniczne.

Wiedza i kompetencje

Euros Energy to polscy inżynierowie z branży energetycznej, grzewczej i chłodniczej, z udokumentowanym doświadczeniem i pasją, a także świetnie przeszkoleni managerowie zarządzający procesami i wdrażaniem kolejnych technologii, opracowywanych przez ekspertów w laboratoriach firmy.

Profesjonalny zespół Euros Energy odpowiada za sprawny system realizacji zleceń, od podstawowych usług technicznych aż po rozbudowane, wielopoziomowe inwestycje.

Mądre rozwiązania

Urządzenia Euros Energy cechuje nowoczesne wzornictwo i przemyślana przez zespół specjalistów użytkowa ergonomia.

Euros Energy w swoich rozwiązaniach stawia na wykorzystanie energii odnawialnej, co w obecnych czasach jest kwestią priorytetową i świadectwem ekologicznego działania firmy. Strategia firmy oparta jest na myśli przewodniej: ekonomia, komfort, zdrowie i design, co bezpośrednio przekłada się na tworzenie przez Euros Energy urządzeń i systemów wydajnych, wygodnych w użytkowaniu, poprawiających jakość życia i pozytywnie wpływających na zdrowie odbiorców, a także cieszących oko i przemyślanych technicznie.